• Новак
Јувул Женски Широки Еластични Панталони Со Висок Струк Широки Панталони За Влечење Летни Секојдневни Лабави Панталони Со Џебови Жолти

Јувул Женски Широки Еластични Панталони Со Висок Струк Широки Панталони За Влечење Летни Секојдневни Лабави Панталони Со Џебови

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

СОВРШЕНИ ЗА СЕКОЈА СЕЗОНА, АКТИВНОСТ Хеланките се совршени за секоја сезона и за сите активности.It изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење!2.49" Големина : XXXLSize. Стилот со висок струк ги издолжува нозете и го слабее половината, создавајќи силуета на вашата .

Главните карактеристики

Избор на клиент