• Новак
Прстени За Клучеви Од Нерѓосувачки Челик Пренослив Џебен Клип Лесни Синџири За Клучеви

Прстени За Клучеви Од Нерѓосувачки Челик Пренослив Џебен Клип Лесни Синџири За Клучеви

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Опис. Изработен е од висококвалитетен материјал, кој може да се користи долго време.Со добра изработка и изработка, која може да игра совршена декоративна улога. Може лесно да се инсталира и расклопи, што може добро да ја замени вашата скршена и стара тока. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : нерѓосувачки челик. - Големина : 7, 40Х1, 50Х0, 30см/2, 91Х0, 59Х0, 12ин. - Издржлив и тежок, куката поседува висок носивост, може да се користи долго време. - Премиум технологија, висока цврстина, отпорна на корозија, отпорна на ' рѓа, доживотно користење. - Лесен и цврст. Нема повеќе товар за вашиот секојдневен или надворешен ранец. - Материјал од нерѓосувачки челик од висока класа и ниска цена, високи перформанси на трошоците. - Иако е едноставен во дизајнот, тој е толку практичен кога го користите, особено надворешна употреба. Издржлив и тежок, куката поседува висок носивост, може да се користи долго време. Премиум технологија, висока цврстина, отпорна на корозија, отпорна на ' рѓа, доживотно користење. Лесен и цврст. Нема повеќе товар за вашиот секојдневен или надворешен ранец. Материјал од нерѓосувачки челик од висока класа и ниска цена, високи перформанси на трошоците. Иако е едноставен во дизајнот, тој е толку практичен кога го користите, особено надворешна употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент