• Новак
Стерлинг Сребрена Официјална Лиценцирана Грчка Сестринство Сигма Делта Тау Емајлирани Лизгање На Бангл

Стерлинг Сребрена Официјална Лиценцирана Грчка Сестринство Сигма Делта Тау Емајлирани Лизгање На Бангл

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Претставете ја вашата сестринство и истовремено прикажете го вашето модно чувство за стил со овој впечатлив удар Од Логоарт. Стилизиран во сребро обложено со родиум со блескава полирана завршница, овој голем лизгачки тресок има симбол на Кафеава емајлирана Сигма Делта Тау на кружен шарм од 19 мм. Овој елегантен и уникатен 7-инчен долг и ширина од 2 мм сигурно ќе ги импресионира сите што го гледаат. Стерлинг Сребро, Сигма Делта Тау, Бангл Нараквица, Полиран,.

Главните карактеристики

Избор на клиент