• Новак
Време на одмор темно црвени мини украси

Време на одмор темно црвени мини украси

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Направете ја сезоната светла со овој украс поставен од време на одмор. Овие прекрасни, празнични украси сигурно ќе додадат топлина и стил во вашиот дом. Време на одмор 20-пакувања темноцрвени мини украси : 20-парчиња разниот облик мини украси. 30мм цврста сјајна рунда (2 парчиња), сјајно bellвонче од 30 мм (3 парчиња). 40мм цврста сјајна рунда (3 парчиња), 40мм цврст мат круг (3 парчиња), цврст сјај од 40мм (3 парчиња). Сјајна снегулка од 40мм (3 парчиња), 45мм сјајна starвезда (3 парчиња). 1 Аст : Црвен интензитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент