• Новак
Ceaco 300-парчиња Woof N 'Wag Забава кора за мешање сложувалка

Ceaco 300-парчиња Woof N 'Wag Забава кора за мешање сложувалка

DEN 319.20
Пристапност
Во достапна форма

Шарена испреплетена сложувалка од колекцијата Woof 'N Wag на Ceaco, во која има забавна кора. Ceaco загатки и пакување се произведуваат од рециклирани производи од хартија. Сметајте на Ceaco за најкреативни, возбудливи и шарени загатки од 1987 година! Бонус постер вклучен во кутија. Ceaco 300-парчиња Woof n 'Wag Amusement Bark Interlocking Sighsaw Mazzle. Големината на завршената загатка е 24 x 18 инчи. Препорачано за возраст од 10 години и повеќе. Единствени, рачно изработени, парчиња случајни во форма. Одржливо произведени со употреба на рециклирани материјали за квалитет на врвен квалитет. Бонус постер вклучен во кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент