• Новак
Женски Секојдневни Прилагодливи Ремени За Шпагети Без Ракави Комбинезони Еластични Лабави Долги Панталони Ромпер Со џебови Облека За Одмор за жени подароци За ти?

Женски Секојдневни Прилагодливи Ремени За Шпагети Без Ракави Комбинезони Еластични Лабави Долги Панталони Ромпер Со џебови Облека

DEN 671.84
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Секси Комбинезон,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Костими за Играње.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Специјалниот дизајн на Комбинезони го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, fall,Зимски Пол : Жени, Девојкаприлика : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовенкако Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сув Материјал : нашите комбинезони за жени се изработени од ткаенини со врвен квалитет кои ќе се протегаат во сите правци и ќе ве одржуваат суви со нашата ткаенина што ја отстранува влагата. Мека, удобна, еластична ткаенина што дише. Секси комбинезони за жени. Удобно е за носење во текот на целата година. Натпревар : модниот комбинезон совршено ги истакнува вашите облини за време на жешкото лето.Каузалните облеки за жени се одлични за забава,клуб,облека на плажа,крстарење,одмор или само секојдневна секојдневна облека,совршена за лето.Лесно се облекуваат, можете да ги носите парчињата одделно, Совршени За спарување со сандали, клин, патики, лечи итн. Повод : Совршен за секојдневен/плажа / одмор/патување/запознавање; лабава, релаксирачка и удобна ромперка со одлична растеглива за да ве направи помодерни и попривлечни! целосно покажете ја вашата секси и елегантна форма.

Главните карактеристики

Избор на клиент