• Новак
Стилска Јакна За Жени Мода И Сите Натпревар Дневна Улица Лабава Еднобојна Термална Јакна Со Долги ракави

Стилска Јакна За Жени Мода И Сите Натпревар Дневна Улица Лабава Еднобојна Термална Јакна Со Долги ракави

DEN 847.84
Пристапност
Во достапна форма

Стил : Женските палта се дизајнирани во средна должина, класичен дизајн на копчиња, ленти, долги ракави и отворен преден дел. Добро спарете се со камизоли, кроп топ, маици со долги ракави и оди со фармерки, шорцеви и хулахопки. Тоа може да биде облечен лесно, а исто така може да биде облечен како пријатна дневна блуза. Трендовски и Класични кошули на малата дама и безвременски отворен преден стил, додадете во модните елементи за вашиот фустан. Нега на облека : женските палта најдобро се сушат или рачно се мијат со ладно, топло железо. Кога ќе го примите, можете да го измиете на студ и да го закачите на закачалка за да се исуши и брчките ќе се намалат. Материјал : лесна и пријателска за кожата ткаенина, малку потенка од маица, така што предизвикува нејзино збрчкање.

Главните карактеристики

Избор на клиент