• Новак
Женска Кадифена Јакна Превртување Ревер Еднобојна Удобни Џебови Со Долги Ракави Копчиња Врвови Надворешна Облека Палто Од Кадифена Јакна, Морнарица

Женска Кадифена Јакна Превртување Ревер Еднобојна Удобни Џебови Со Долги Ракави Копчиња Врвови Надворешна Облека Палто Од Кадифена

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Ироинид Женска Кратка Сомотска Јакна Превртување Ревер Еднобојна Удобни Џебови Со Долги Ракави Копчиња Врвови Надворешна Облека Палто Од Јакна Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Многу кул за носење, Нов Изглед3.Овој лесен, ремен врв е совршен за Оние Среќни денови!Информации за производот : Сезона : Пролет, aut,зимски пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерпетер Тип : Стил На Цврста боја : Обична должина На Ракавот : Долга Должина На Ракавот : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 € Големина На Женски Капут : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 50см/19.69" Рамо : 56см/22.05 "Должина : 68см/26.77" Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 51см/20.08" Рамо : 57см/22.44 "Должина : 69см/27.17" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 52см/20.47" Рамо : 58см/22.83 "Должина : 70см/27.56" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 53cm/20.87" Рамо : 59cm/23.23 "Должина : 71cm/27.95" Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126cm/49.61 "Ракав : 54cm/21.26" Рамо : 60cm/23.62 "Должина : 72cm/28.35". Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. палто за жени. женски коленото должина надолу палта. жан јакна жени долго. жан јакни. лесна јакна од жан. жан јакна жени плус.

Главните карактеристики

Избор на клиент