• Новак
Кардигани за жени трендовски есен графички средна должина женски памучен џемпер врвот плус големина долги ракави палта за жени цијан л

Кардигани за жени трендовски есен графички средна должина женски памучен џемпер врвот плус големина долги ракави палта за жени

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

97'' Length : 92cm/ 36.62 '' Должина : 86cm/33.02 '' Должина : 87cm/34. breathable and comfortable. Поради : Cardенски кардиган за жени, кардиган, лесен зима/лето/есен кардиган, долг/краток ракав кардиган, зима/лето/есен кардиган за жени, Црн кардиган за жени, кардиган џемпери за жени, женски кардиган, исечен кардиган, бел кардиган за жени, зима/лето/есен кардиган, кардиган за жени облечени. Преголеми кардигани за жени, Ноќта на вештерките кардиган, картони кардигани за жени, женски лесен кардиган, женски долг/краток ракав кардиган, женски џемпери кардиган, чипка кардиган за жени, дастер кардиган за жени, црн кардиган за жени лесна тежина, машки кардиган џемпери, вратоврска предно Кардиган, кардиган џемпери за жени лесна.50 '' ракав : 64cm/25.81'' Shoulder : 53cm/20. Лесен кардиган, топол розов кардиган, црвен кардиган, бучен кардиган, плетен кардиган, бели кардиган џемпери за жени, памучни кардигани за жени, црвен кардиган за жени, кардиган џемпер, зелен кардиган, симпатична кардиган, кардиган за жени лесна.43''Size : 4xl биста : 149cm/58.91 '' Sleeve : 62.04''Size : 3xl биста : 141cm/55.25''size : xl Bust : 127cm : 127cm /50.

Главните карактеристики

Избор на клиент