• Новак
Женска Кардиган Јакна Секојдневен Печатен Долг Ракав Кардиган Јакна Женски Кардиган Темно Сино_ Л

Женска Кардиган Јакна Секојдневен Печатен Долг Ракав Кардиган Јакна Женски Кардиган Темно Сино_ Л

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : fall и зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : долг ракав. Дебелина : табела Со Стандардна Големина : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Рамо : 37см/14.57" Ракав : 63см/24.80" Должина На Грбот : 72.50 см/28.54"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 94см/37.01" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 64см/25.20" ДОЛЖИНА НА ГРБОТ : 74СМ/29.13"големина : л сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 99см/38.98" рамо : 39см/15.35" ракав : 65см/25.59" ДОЛЖИНА НА ГРБОТ : 75.50 см/29.72"големина : xl сад : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 104см/40.94" рамо : 40,5 СМ/15,94" ракав : 66см/25,98" должина на грбот : 77см/30,31"големина : ххл сад : 12 велика Британија : 16 еу : 42 биста : 109см/42,91" РАМО : 42СМ/16,54" ракав : 67см/26,38" должина на грбот : 78,50 См/30,91" жени кардиган. Уникатен Дизајн : Секојдневен И Дечко Стил,Долги Ракави, лабаво Вклопување, Под Должина, Мека Ткаенина, Топло Во Малото Студено време. Доволно За Внатре, Доволно Стилски За Да Се Истроши. Овие Отворени Кардигани Му Даваат На Вашиот Изглед Лесен Изглед И Исто Така Создаваат Силна Вертикална Линија За Да Изгледате Повисоки И Потенки. Добијте Мек, Ласкав Изглед Од Кардиган Кој Нема Сврзувачки Елементи, Облечете Лигав Кардиган Преку Едноставна Маица и Фармерки за Опуштено Преземање на Трендот. Овој Кардиган Опуштено Вклопување. Материјалот Е Сериозно Толку Мек, Ќе Сакате Да Живеете Во Оваа Работа!! Носете Со Нашите Есенски Сини Фармерки, Основна Маичка И Чизми За Трендовски Есенски Стил! Плус Големина Дебел Кардиган. Женски Кардигани. Кардигани За Жени. Женски Палта.

Главните карактеристики

Избор на клиент