• Новак
Женски Обичен Еднобоен Копче За Градите Со Долги Ракави Кардиган Врвна Јакна

Женски Обичен Еднобоен Копче За Градите Со Долги Ракави Кардиган Врвна Јакна

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Големина : С Биста : 110см/43,31" Ракав : 59см/23,23" Рамо : 41см/16,14" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 115см/45,28" Ракав : 60см/23,62" Рамо : 42,5 см/16,73" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 121см/47.64" ракав : 61см/24.02" рамо : 44см/17.32" должина : 87см/34.25"големина : xl Биста : 127см/50.00" ракав : 62.5 см/24.61" Рамо : 45.5 см/17.91" Должина : 88см/34.65"Големина : xxl Биста : 133cm/52.36" Ракав : 64cm/25.20" Рамо : 47cm/18.50" Должина : 89cm/35.04"Големина : Xxxl биста : 141cm/55.51" ракав : 65.5 cm/25.79" рамо : 49cm/19.29" должина : 90cm/35.43"Големина : xxxxl биста : 149cm/58.66" Ракав : 67cm/26.38" рамо : 51cm/20.08" должина : 91cm/35.83"Големина : xxxxl биста : 157cm/61.81" ракав : 68.5 Cm/26.97" рамо : 53cm/20.87" должина : 92cm/36.22"пакетот вклучува, 1 парче женски капут2. Погоден за секојдневна, дневна забава или фотографија сигурен сум дека ќе ви се допадне.Сезона : Лето : женски4. Пред да го купите, проверете ги деталите за големината на сликата. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлика од 1-2 см, благодарам!Должина : Нормалнинформации За Производот.Прилика : Дневно3. Изработен е од висококвалитетен материјал, мек до доволно издржлив и без штета на вашата кожа.Карактеристики.Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.5. Ве молиме запомнете : Ако сакате да бидете пообични, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам и имајте убав ден!1. Модерен дизајн ве прави попривлечни Женски Обични Еднобојни Копчиња За Градите Со Долги Ракави Кардиган Врвна Јакна. Овој костим е совршен за забава За Ноќта на Вештерките, тоа е најсоодветниот костим За Ноќта на Вештерките. Совршен Подарок : Овие Се Совршени За Жени Од Сите Возрасти. Можете Да Го Носите Сами Или Да Ги Подарите Како Подарок На Вашата Девојка/Пријател / Соученик/Мајка/Мајка/Сестра / Баба. Висококвалитетна Услуга : Ние Ќе Ви Служиме Сесрдно .Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.

Главните карактеристики

Избор на клиент