• Новак
Apepal женски обичен моден моден со долг ракав со долги ракави, печатена рунда печатена качулка Каки 4xl

Apepal женски обичен моден моден со долг ракав со долги ракави, печатена рунда печатена качулка Каки 4xl

DEN 351.84
Пристапност
Во достапна форма

Што добивате : 1xwomen врвови. Дебелина : Стандард.65 '' ракав : 50cm/19.03 '' Рамо : 57cm/22. Информација за продуктот : . Големина : L BUST : 122 CM/48. Повод : Дневно. Можете исто така да одговарате на сè што сакате внатре, како Top Top, Top Crop Top, Vest, итн.08 '' Должина : 68,5 см/26,97 ''. Материјал : полиестер. Натпревар : Колчето за пулвер со руно е лесно да се спари со обични панталони, фармерки, џогери, шорцеви, патики, обични чевли за создавање мода и прилично изглед во есен и зима. Исто така е добар подарок за вашиот пријател или семејство . Стил : Обичен, мода.69 '' Должина : 67cm/26.54 '' Рамо : 59cm/23. , лизгање, пешачење, велосипедизам, јога, пролет, есен и зима. Јака : качулка. Содржина на пакет : 1 x дами врвот.39 '' Рамо : 58cm/22. Совршен со фармерки или хеланки; Погоден за секојдневен живот, забави, плажа, одмор, канцелариски прилики. Големина : XL Bust : 128cm/50. Големина : xxl биста : 136cm/53. Големина : xxxl Биста : 144cm/56,69 '' Рамо : 60см/23,62 '' ракав : 55см/21,65 '' Должина : 74,5 см/29. Совети : Ве молиме, погледнете ја табелата со големина пред да нарачате (не ја загрева големината).41 '' ракав : 57см/22,44 '' Должина : 77,5 см/30,51 '' Материјал : Памук и полиестер, лесен, мек и здив, чувај се топло во падот и зима . Големина : xxxxl Биста : 152cm/59. Карактеристики : Долги ракави, тркалезен врат, лабава, долго разгорена полите, печатење што не се позиционира, симпатичен дизајн на цртани филмови.05 '' Должина : 76cm/29. Како да се измие : Рачно миење ладно, виси или суво. Дизајн : Преголема качулка, јака од рамо, мало истегнување, џемпер со долг ракав, есенски облеки за жени, моден и обичен стил, постава од руно, тоа е густа и навистина мека внатре, стандардна големина, џемпер што оди со сè.31 '' Рамо : 55cm/21.

Главните карактеристики

Избор на клиент