• Новак
Херој На Американската Армија Сад Худи Дуксер Жени Мажи Бриско Брендови 5Х

Херој На Американската Армија Сад Худи Дуксер Жени Мажи Бриско Брендови 5Х

DEN 447.04
Пристапност
Во достапна форма

ШИФРА : 27Г02-18500-СПТ-5Хр. дуксерите со Качулка се задолжителен елемент во секој плакар. Класичните дуксери од Брендовите На Бриско ќе издржат преку носење и перење, одржувајќи ја неговата квалитетна печатена графичка и живописна боја. Воздушно млазно предиво направено од мешавина од памук-поли му дава на овој дуксер меко чувство. Се одликува со двојна обложена хауба со соодветна врвка за совршено, пријатно вклопување. Предниот џеб за торбичка обезбедува простор за носење на најважните работи или одржување на рацете топли. Овој дуксер е совршен во студени денови на отворено, сесија за загревање во теретана или само дружење на каучот! Спарете го со омилени од вашиот плакар за совршено кул, секојдневен изглед. Намаленото натрупување го одржува интегритетот на облеката додека ја носите. Дуксерот има стилска графика со Квалитет На Американската Армија која е совршен додаток на вашата колекција омилени дуксери! Целата облека на Брендовите Бриско е професионално отпечатена во САД користејќи современа технологија.р. Клучни Карактеристики : Големина 5х Голема : Ширина На Градите/Должина на Предната страна 34 "х 34". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте. Нашите графички дизајни прават уникатни подароци за секој празник и пригода. Ова е официјално лиценциран производ.

Главните карактеристики

Избор на клиент