• Новак
Зашеметени Лесни Дуксери Со Патент За Жени Дуксери Со Качулка Тенка Јакна Со Долги Ракави Со Патент Кардиган Сива ХХХХХХЛ на Клиренс

Зашеметени Лесни Дуксери Со Патент За Жени Дуксери Со Качулка Тенка Јакна Со Долги Ракави Со Патент Кардиган Сива ХХХХХХЛ на

DEN 527.68
Пристапност
Во достапна форма

15 "Ракав : 65cm/25.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Модни Жени Обични Качулки Тенок патент руно џемпер палтокарактеристики : 1.59" Должина : 69cm/27.80" Должина : 67cm/26.80 " Големина : М Големина.21 "Ракав : 63cm/24. 4 со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн . : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 130см/51.

Главните карактеристики

Избор на клиент