• Новак
Женска Сомотска Лабава Удобност За Спојување Секојдневен Цврст Кардиган Плус Големина Преклопен Капут Со Капут Со Копче Џемпер Со Патент Женски Дуксер Со Качулка

Женска Сомотска Лабава Удобност За Спојување Секојдневен Цврст Кардиган Плус Големина Преклопен Капут Со Капут Со Копче Џемпер

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Паѓачки Пол : Женски Материјал : Полиестерска Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Долги Ракави : Цврст Стил : Мода, Каузалност Можете да Добиете : 1 x Женски Шема на Палта : . Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 UE Големина : 34 Биста : 101cm/39.76" ракав : 50cm/19.69" Рамо : 54cm/21.26" Должина : 63cm/24.80"Големина : М Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 10 UE Големина : 36 Биста : 106cm/41.73" Ракав : 51cm/20.08" Рамо : 56СМ/22.05" ДОЛЖИНА : 64см/25.20"големина : л големина на сад : 8 Велика Британија Големина : 12 уе големина : 38 биста : 111см/43.70" ракав : 52см/20.47" Рамо : 58СМ/22.83" ДОЛЖИНА : 65см/25.59"големина : xl големина на сад : 10 велика британија големина : 14 уе големина : 40 Биста : 116см/45.67" РАКАВ : 53см/20.87" рамо : 60см/23.62" должина : 66см/25.98"големина : ххл големина на сад : 12 велика британија големина : 16 уе големина : 42 БИСТА : 121см/47.64" Ракав : 54см/21.26" рамо : 62см/24.41" должина : 67см/26.38"ГОЛЕМИНА : Xxxl Сад Големина : 14 велика британија големина : 18 ue големина : 44 биста : 126cm/49.61" ракав : 55cm/21.65" рамо : 64cm/25.20" должина : 68cm/26.77" стил ДИЗАЈН Јакна Жени : Сомотски лабава спојување удобност секојдневен Цврст кардиган плус големина ревер Мантил палто СО копче палто. Женски Топли Јакни. Материјал : Полиестер, Квалитетна Ткаенина Може Да Помогне Да Се Задржи Студот Надвор И Топлината Од Губење. Лесна Јакна за Јуниори. Задоволителна Услуга : Ние Што Нашите Клиенти Можат Да Добијат Извонредни Производи По Разумни Цени И Одлични . Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат Да Не Контактирате, Ние Може Да Ви Помогне Брзо И Ефикасно. Ск8 Поштенски. Функција : Кадифена Лабава Удобност На Спојување Секојдневен Цврст Кардиган Плус Големина Капут За Преклоп Со Преклоп Со Карактеристики На Копчињата Го Прават Овој Капут Главен За Секоја Зимска Гардероба. Слив И Опсег Јакна. Повод : Палтото Може Да Ги Покрие Сите Типови На Тело И Да Ја Покаже Вашата Убавина; Погоден За Плажа, Одмор, Одмор, Ноќно Излегување, Забава, Улица, Бизнис, Канцеларија, Работа, Клуб, Патување Или Секојдневно Секојдневно Носење Итн. Женски Јакни Со Висока Големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент