• Новак
Пулвер за жени мода Purcolt со долги ракави со долги ракави печатени полу -патент јака со јака на јака на дозвола на дозвола

Пулвер за жени мода Purcolt со долги ракави со долги ракави печатени полу -патент јака со јака на јака на дозвола на дозвола

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

Pulverover for Women 2023 Мода Purcolt со долг ракав, печатено полу -патент јака со качулка, врвот/кошулата на чистење : многу удобно и супер мека дневна ткаенина. Врвови за лекови на лекови за печатење со долги ракави во големина на жените. Можете да ја направите страната или да ја ставите во шорцеви, здолништа и видови панталони за да дадете стилски уличен изглед. Совршено за забава, фестивал, одмор, патување, тренингот, канцеларија, улица и удобно да се носат секојдневно. Висат да се исушат. Не бели или измие со топла вода. Подвојување миење за да се избегне облека за боење. Season : spring,Material : polyester Gender : Women Occasion : Casual,Party,Daily Thickness : Lapel Waistline : Natural Decoration : Print Size. : Small US : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 110cm/43.31'' Sleeve : 55cm/21.65'' Length : 66cm/25.98 '' Големина. : 38 биста : 122cm/48.03 '' 'Ракав : 57cm/22.44' 'Должина : 70cm/27.56' 'Големина. '' Должина : 72cm/28.35 '' Големина : 2x-large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 134cm/52.76 '' Sleeve : 59cm/23.23 '' Должина : 74cm/29.13 '' Големина : 3x- Голем САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 140см/55.12 '' ракав : 60см/23.62 '' Должина : 76см/29,92 ''. [Функција] : . Половина патент Худи/печатена/долга ракав/права јака/женски врвови/женски плус големина/кошули со долги ракави за жени/дуксери за жени/дуксери/најважни качулки/женски маички за жени. [Оксија] : . Овој обичен врвен пулвер со дуксери е совршен за излегување, работа, канцеларија, датум ноќ, забава, свадба, шопинг, секојдневно носење, дружење и многу повеќе. Носете го со станови, сандали, патики, потпетици, овие блузи од џемпери се погодни за обични или формални прилики . [Совпаѓање] : . Овој стилски е совршен за спарување со шорцеви, панталони, пакувања, јога панталони, приврзоци, ѓердани, обетки, прстени, часовници, јакни, патики, сандали, потпетици и капи на плажа за да се создаде стилски и убав изглед во пролет, есен, лето и Зима . Барајте ја марката „Purcolt“ и ќе најдете повеќе стилови. Имаме повеќе релативни производи што ги сакате!. Ние ја сфаќаме како наша мисија да обезбедиме производи со висок квалитет на нашите клиенти и да ги направиме своите чувства најголема потрага. Ве молиме, изберете нè со доверба.

Главните карактеристики

Избор на клиент