• Новак
Кпоплк Женски Дуксери Женски Жици Преголеми Дуксери Дуксери Кошули Со Долги Ракави Пуловер Есенска Облека Небесно Сина, ХХЛ

Кпоплк Женски Дуксери Женски Жици Преголеми Дуксери Дуксери Кошули Со Долги Ракави Пуловер Есенска Облека Небесно Сина, ХХЛ

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Тип : женски блузи,дуксери за жени,дуксери за вратот на екипажот,женски дуксери за вратот на екипажот,женски модни дуксери и дуксери,слатки дуксери,дуксери,графички дуксери,женски дуксери,врвови за излегување за жени. 1. Карактеристики : Дуксер На Екипажот, Женски Модни Дуксери И Дуксери, Долг Ракав, Опуштено Вклопување,Класичен Пуловер Со Цврста Боја, облека за благодарност жени. 2. Женската Еднобојна Качулка со Долги Ракави е изработена со лесен и мек материјал,дише, лесен, мек, пријателски за кожата,што прави да се чувствувате добро за меката кожа. 3. Нашиот дуксер со долги ракави го прави совршениот секојдневен и спортски стил, одговара за секоја форма на телото. 4. Содржина на пакетот : 1 х Женски Дуксери. Неправилната лента со својот уникатен дизајн ќе ви донесе сосема ново искуство со носење. Блок во боја за да создадете стилски и модерен изглед за вас. Современиот дизајн го прави овој дуксер мода и функција. Најдобар начин да бидете пријатни и да изгледате стилски во студените денови. Умерена дебелина,мекост, добро истегнување за да ве утешат и телото и умот. 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. 4.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење. Повод : дуксерите со Качулка за жени се погодни за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, пешачење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за fall и зима.

Главните карактеристики

Избор на клиент