• Новак
Џемпери Женски Копчиња За Снешко Со Качулка Џеб За Пуловер Дуксер Женски Дуксери И Дуксери

Џемпери Женски Копчиња За Снешко Со Качулка Џеб За Пуловер Дуксер Женски Дуксери И Дуксери

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Дами Карирани Копче За Печатење Јака Џеб Со Качулка Врвка За Влечење Врвот Црна Xl.71" Должина : 68см/26.13" жени Карирани копчиња за печатење пуловер со качулка дуксер со џебни врвки можеме да гарантираме дека Целокупниот Стил Прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето.89" Должина : 72см/28.35" големина : хххл биста : 118см/46.77" Големина : XL Биста : 110см/43.Натпревар : Овие Есенски Врвови Се Совршени За Слоевитост Или Самостојно.73" Ракав : 78см/30.68" Должина : 74см/29.46" ракав : 83см/32. Опис : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење Многу кул за носење ,Нов Изглед,нов дизајн за Печатење може да ве направи поубави и виталност, Сезона : Винта/Aut/Пролет Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Плетенка : Лежерна должина На Ракавот : Долга јака : Јака За превртување Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 х женски дуксери забелешка : поради можните физички разлики помеѓу различните Монитори, фотографијата на производот Е Само Илустративна И можеби не ја одразува точно вистинската боја На Предметот Добиени Дуксери За Жени Трендовски Дуксери Графички Дуксери За Жени Дуксери За Женски Удобни бои Дуксери гроздобер дуксери Од Колеџ Го Прават Она Што Ве Прави Среќен дуксер дуксер женски Женски Женски поштенски дуксер дуксер со патент бел дуксер жени женски преголеми Дуксери Исечен дуксер дуксер женски Дуксер Фустан Dressетски Дуксер Женски Дуксери Женски Дуксери И Дуксери Со Качулка Дуксер Женски Породилни Дуксери женски дуксери без Качулка.16" Ракав : 76см/29.92" Должина : 66см/25.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент