• Новак
Излегување Блузи За Жени Нова Еднобојна Качулка Лабави Џемпер Блузи Со Долги Ракави За Жени Плус Големина

Излегување Блузи За Жени Нова Еднобојна Качулка Лабави Џемпер Блузи Со Долги Ракави За Жени Плус Големина

DEN 260.32
Пристапност
Во достапна форма

New и зима нова женска цврста боја со качулка лабав џемпер со долги ракави. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори,сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 298гр. големина На Пакетот : 25х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Биста : 90см/35.43" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 59см/23.23" Должина : 67см/26.38"Големина : М Биста : 96см/37.80" Рамо : 44см/17.32" Ракав : 60см/23.62" Должина : 68см/26.77"Големина : Л Биста : 102см/40.16" рамо : 45см/17.72" ракав : 61см/24.02" должина : 69см/27.17"големина : xl Биста : 108см/42.52" рамо : 46см/18.11" ракав : 62см/24.41" должина : 70см/27.56"големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 47см/18.50" ракав : 63см/24.80" должина : 71см/27.95" new и зима нов Женски Еднобоен џемпер со лабава долга ракава. жените врвови трендовски. атлетски врвови за жени. цветни блузи за жени. тропски кошули за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент