• Новак
Пезо Плума Кошула Машки Обични Маици Кратки Ракави Летни Маици Музичка Турнеја Маица Хип Хоп Рап Црни Големини С

Пезо Плума Кошула Машки Обични Маици Кратки Ракави Летни Маици Музичка Турнеја Маица Хип Хоп Рап Црни Големини С

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и кошула Со долниот раб Пезос Плума Машки Секојдневни Маици Летни Маици Со Кратки Ракави Музичка Турнеја Маица Хип Хоп Рап Црни Големини С.

Главните карактеристики

Избор на клиент