• Новак
Гуај мажите Хенли кошули со долг ракав со долги ракави печатени тенок трендовски кошула се вклопуваат во бизнисот Дневни врвови кафеави, 2xl

Гуај мажите Хенли кошули со долг ракав со долги ракави печатени тенок трендовски кошула се вклопуваат во бизнисот Дневни врвови

DEN 287.68
Пристапност
Во достапна форма

Ве молиме, не само што упатувате на водичот за големина, туку и треба да го упатувате нашиот, што се прикажува во деталите за производот Слики. Гондер : МАЛЕСЕАСОН : Цела сезона, есен, зимматеријал : 100% полиестерколор : кафеава боја : 2xll должина : кратенкин стил : печатеноста на печатење : умерена дебелинаFeatureure : Мода, отворено, Cashestyle : Рекреација, мода, класикоксија : забава, датум, дом, работа, патување, кампување што добивате : 1pcattentions : 1. Реалниот предмет може да постои малку бои разлики во споредба со сликите како што се прикажани различни компјутери. , Благодарам. /16.93 '' 'Ракав : 63cm/24.80' 'Должина : 70cm/27.56' 'Големина : M Bust : 110cm/43.31' 'Рамо : 44.5 CM/17.52' 'Sleeve : 63.7cm/25.08' 'Должина : 71cm/27.95' 'Големина : L Bust : 115cm/45.28' 'Рамо : 46cm/18.11' 'Sleeve : 64.4cm/25.35' 'Должина : 72cm/28.35' 'Големина : xl Bust : 120cm/47.24' '' Рамената : 47,5см/18.70 ' 'Ракав : 65.1cm/25.63' 'Должина : 73cm/28.74' 'Големина : xxl биста : 125cm/49.21' 'Рамената : 49.5cm/19.49' 'Sleeve : 65.8cm/25.91' 'Должина : 74cm/29.13' 'Големина : Xxxl биста : 130cm/51.18 '' Рамената : 51,5cm/20.28 '' ракав : 66.5cm/26.18 '' Должина : 75см/29,53 '' Материјалот е мек и дише. Лесно вклопување со убав проток, удобно и стилско секојдневно. Ова е основна кошула за секојдневно носење во зима . Печатената шема ја прави облеката повеќе монотона и ги истакнува нивните уникатни карактеристики, правејќи да изгледате сигурни и дарежливи . забава, канцеларија, празник, случајно, свадба, бизнис, патување, празник , Партиски фустан. Оваа кошула е погодна за повеќето прилики . Ова ќе биде суштинска модна ставка во вашата гардероба, лесна за составување и не можете да тргнете наопаку со фармерки или патики . Погоден за возрасни мажи кои ја сакаат модата. Може да се даде и како подарок.

Главните карактеристики

Избор на клиент