• Новак
Женски Етнички Стил Ретро Цвет Печатење V Вратот Ширинг Кратки Ракави Обичните Маица Врвот Блузи за жени облечени повик секси

Женски Етнички Стил Ретро Цвет Печатење V Вратот Ширинг Кратки Ракави Обичните Маица Врвот Блузи за жени облечени повик секси

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Женски Етнички Стил Ретро Цвет Печатење V Вратот Ширинг Кратки Ракави Обичните Маица Topfeurtears : 1.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, лесен за облекување или соблекување, удобен за носење во текот на целиот ден.2. Прилика : овој производ е совршен за секојдневна, плажа, прошетка, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил.3. Тоа може да се даде на пријатели, семејство, себе, итн., тоа е најдобриот избор за подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Сезони : Летен Материјал : Полиестерген : Женски Повод : Секојдневен, Секојдневен Стил : Слободно Време Должина На ракавот : Кратко Вклопување На Ракавот : дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 х женски top Size Bust Shoulder Sleeve Length S98cm/38.58"37cm/14.57"18cm/7.09"70cm/27.56"M102cm/40.16"38cm/14.96"19cm/7.48"71cm/27.95"L108cm/42.52"39cm/15.35"20cm/7.87"72cm/28.35"XL114cm/44.88"40cm/15.75"21cm/8.27"73cm/28.74"XXL120cm/47.24"41cm/16.14"22cm/8.66"74cm/29.13"XXXL126cm/49.61"42cm/16.54"23cm/9.06"75cm/29.53"XXXXL132cm/51.97"43cm/16.93"24cm/9.45"76cm/29.92"XXXXXL138cm/54.33"44cm/17.32"25cm/9.84"77cm/30.31" овие основни маици со врат v се погодни за носење со фармерки, шорцеви, спортски панталони и здолништа. видовите стилови на носење го прават совршен за секоја сезона. Врвовите со кратки ракави со страничен дизајн на ширинг, лабаво вклопување, овој секојдневен врв доаѓа во различни бои од кои можете да изберете. Рачно / машинско перење нежно со ладно закачување за сушење или сушење на линија, не избелувајте, топло доколку е потребно, измијте со слична боја. Полиестер и Спандекс. Висококвалитетен материјал. Секојдневен/Дома/Забава/Шопинг/Работа / Училиште/Надвор/Свадба/Одмор/Дневно/Канцеларија/Патување/Стил На Трчање. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода.

Главните карактеристики

Избор на клиент