• Новак
Велигденски МАШКИ Маици СО 3Д Принт О Врат Модна Улична Облека Со Кратки Ракави, Возрасни #01

Велигденски МАШКИ Маици СО 3Д Принт О Врат Модна Улична Облека Со Кратки Ракави, Возрасни 01

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Летни Маици Врвови За Печатење Секојдневна Облека За Возрасни И Деца. Материјал : Полиестер. Облик на деколте : кружен врат. Должина на ракавот : краток ракав. Големина : Дете-70смВозрасни-6ХЛ. Одговараат за деца и Возрасни. Применлива Сцена : Дневно, Спорт, Дома, Патување и др. Забелешка : . Ве молиме дозволете мала толеранција во големина поради рачно мерење, а осветлувањето во фотографијата може да резултира со разлика во бојата отколку што е во реалниот живот. Мек и удобен материјал. Креативни печатени обрасци. изработени од полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент