• Новак
Велигденски зајаче лето лето-обични 3Д-печатени жени Краток ракав преголема момче девојка деца уникатни маици , C-6XL

Велигденски зајаче лето лето-обични 3Д-печатени жени Краток ракав преголема момче девојка деца уникатни маици , C-6XL

DEN 244.64
Пристапност
Во достапна форма

Должина на облеката : Редовно. Должина на ракавот : краток ракав. Тип на издание : Редовно вклопување. Дебелина : лесна. Активност : празник, забава, секојдневно. Стил : Обичен. Тема : Лето. 1.Материјал : Полиестер и памук . 2. Обезбедени многу бои, погодни за сите возрасти. Добро за хавајската забава, совршен за еден ден на езерото или празник покрај морето . 3. Машината за миење/ миење на рака во вода под 30 степени/ не бели/ ниско железо доколку е потребно . 4. Тенок вклоп/ долг ракав/ Цврсто/секојдневно копче надолу/еластична ткаенина миење 200 пати без деформација 1. Миење : миење на рацете, машина за миење машини. 2. Ве молиме, разберете дека може да има разлики во бојата помеѓу реалните предмети и слики како резултат на разликите во резолуцијата на мобилниот телефон и условите за осветлување . 3. Облеката се протега и мерењето е рамна, овозможувајќи грешка од 1-3 см, благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент