• Новак
амуса Женска Шема Со Кратки ракави Мода Лабава Маица маици маици за жени

амуса Женска Шема Со Кратки ракави Мода Лабава Маица маици маици за жени

DEN 199.04
Пристапност
Во достапна форма

Големина : S Биста : 92cm/36.22" ракав : 18cm/7.09" Рамо : 42cm/16.54" Должина : 62cm/24.41"Големина : M Биста : 96cm/37.80" Ракав : 19cm/7.48" Рамо : 44cm/17.32" Должина : 64cm/25.20"Големина : L Биста : 100см/39.37" ракав : 20см/7.87" рамо : 46см/18.11" должина : 66см/25.98"големина : xl Биста : 104см/40.94" ракав : 21см/8.27" рамо : 48см/18.90" должина : 68см/26.77"големина : ххл Биста : 108см/42.52" ракав : 22cm/8.66" рамо : 50cm/19.69" должина : 70cm/27.56"големина : xxxl биста : 112cm/44.09" ракав : 23cm/9.06" рамо : 52cm/20.47" должина : 72cm/28.35"големина : xxxxl Биста : 116cm/45.67" ракав : 24см/9.45" рамо : 54см/21.26" должина : 74см/29.13"големина : хххххл биста : 118см/46.46" ракав : 25см/9.84" рамо : 56см/22.05" должина : 76см/29.92"вие сте убава глетка Во Лето Со Носење кошули. Колку повеќе избор, толку подобро носење. Карактеристики : 1. Ова V вратот кратки ракави со мека вискоза ткаенина, многу мала тежина и супер удобно. 2. Жените летни кратки ракави закривени полите, цврста боја со шема, но исто така стилски, трендовски и секси. 3. Симпатична маичка кратки ракави со долга должина, убаво да се носат на работа, бизнис, канцеларија, или за патување, одмор, одмор, училиште, дури и ноќ надвор, партија, клуб. 4. Обични кратки ракави за жени со материјал за истегнување, задолжителна кошула за вашата гардероба. 5. Летни основни врвови совршено со слаби фармерки, шорцеви со висок струк, тексас панталони во секојдневни или свечени прилики. Што добивате : 1 Х ЖЕНИ ВРВОТ Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска нова Кошула која е совршена за секоја пригода!. Уживајте во удобноста и модата во исто време со оваа уникатна маица р. Натпревар : женските врвови лесно се совпаѓаат.Можете да изберете фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолништа. Повод : женски кошули со кратки ракави за жени погодни за секојдневни, шопинг, запознавање, улица, канцеларија, работа, на отворено, училиште, дневна облека итн. Забелешка : Изберете точна големина од нашиот опис, ќе добиете слатки врвови.

Главните карактеристики

Избор на клиент