• Новак
Мастило Вратот На Екипажот Мама Графички Маица Краток Ракав Жени Памук Мета Повик

Мастило Вратот На Екипажот Мама Графички Маица Краток Ракав Жени Памук Мета Повик

DEN 799.20
Пристапност
Во достапна форма

ВКЛУЧУВА : Оваа Облека се состои од 1 Маица.ДИЗАЈН НА ТИПОГРАФИЈА : овој Дизајн На Типографија со велејќи дека е " . Оваа маичка со Печатено Писмо од мама е мека на допир, удобна и дише, изработена од одличен памучен дрес, удобна цел ден за носење.КАРАКТЕРИСТИКИ : Удобна растеглива ткаенина, Врат на Екипажот, Цврста Боја, Закривена линија на полите, Краток ракав, Секојдневно Носење.МЕКОТО Мастило Е едношалтерска продавница за сѐ, почнувајќи од секојдневни фустани, Маици и облека за спиење за сите. Обрнуваме внимание на секој детал, што значи дека ќе најдете покаченаesетика низ целата наша колекција. Ние сме специјализирани во комбинирање на напредна мода со прифатлива цена. Сите наши производи се дизајнирани во куќата од нашиот супер талентиран млад тим дизајнери.Ако ви се допаѓа нашиот стил, тогаш означете не на социјалните медиуми означувајќи не на вашата слика со Хаштаг : #inkmeso #MYFASHIONSAVESWATE ВКЛУЧУВА : Оваа Облека се состои од 1 Маица. ДИЗАЈН НА ТИПОГРАФИЈА : овој Дизајн На Типографија со велејќи дека е". Оваа маица печатена со букви е мека на допир, удобна и дише, изработена од одличен памучен дрес, удобна цел ден за носење. КАРАКТЕРИСТИКИ : Удобна растеглива ткаенина, Врат на Екипажот, Цврста Боја, Закривена линија на полите, Краток ракав, Секојдневно Носење. МЕК И ЛЕСЕН МАТЕРИЈАЛ : оваа маица е Супер Мека / лесна/ редовно вклопување / Удобна и Дише за носење. МАТЕРИЈАЛ : Изработен со врвен квалитет на памучни ткаенини од дрес, а уметничките дела се вршат со користење на висококвалитетна технологија за печатење со еко-растворувач која е еколошка. Сите маици се супер удобни, дишат и доаѓаат со остар и остар отпечаток!.

Главните карактеристики

Избор на клиент