• Новак
Hotешка пожешка otter Слатка otter Смешна маица на пазарот на вода

Hotешка пожешка otter Слатка otter Смешна маица на пазарот на вода

DEN 303.84
Пристапност
Во достапна форма

Лесно за да се грижите, овие маици можат да бидат рачно или машински измиени на температури до 45 ° C, правејќи нив идеални за зафатени жени во движење. Удобно вклопување : Кошула што можете да ја носите цел ден без разлика дали легнувате дома или ја погодувате салата, оваа маица нуди мека и удобна вклопување со вистинската количина на истегнување. Без разлика дали барате обична и удобна облека за еден ден надвор или стилска и функционална маица за вежбање, нашите женски стандардни маици со краток ракав се совршен избор за секоја пригода. Трајната и избледена ткаенина обезбедува дека вашата омилена маица останува да изгледа свежа и нова, дури и по повторените миења. Издржлив материјал : Трае абење После абење направено од висококвалитетни материјали, оваа маица е изградена за да трае. Може да биде измиена со рака или машинско миење со слични бои и да се исуши на поставување на тивок оган. Добро се спарува со фармерки, шорцеви, хеланки и здолништа, што го прави разноврсна опција за секоја гардероба. Лесна грижа : Ниско одржување за зафатени жени Оваа маица е лесна за грижа, што ја прави совршена за зафатените жени во движење. Разновидна абење : Совршено за секоја пригода Без разлика дали се облекувате или се облекувате, оваа маица е идеална за секоја пригода. Изработени од висококвалитетни материјали, овие маици се фалат со меко и удобно чувство со мало истегнување за да обезбедат ласкава и разноврсна одговара. Добро дизајнираниот пресек на кошулата гарантира дека ќе одговара и ќе ги ласка сите типови на тело, што го прави разноврсен додаток на вашата гардероба. Трендовски дизајн : Издвоите се во стил со својот трендовски и уникатен графички дизајн, оваа женска стандардна маица за кратки ракави е совршена за секој што сака да направи модна изјава.Барате модерна и удобна маица за секојдневно носење, лежење дома, патување или удирање во салата? Не гледајте подалеку од нашите женски стандардни маици со кратки ракави, во кои има уникатни и стилски графики на градите. Нарачајте го вашето денес и доживејте го најдоброто во удобност, стил и издржливост! 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент