• Новак
Продажба на долги ракави на женски производи, женски Ден на благодарноста Ден на Денот на благодарноста, маици за печатење, ладно рамо ленти со долги ракави, секси к

Продажба на долги ракави на женски производи, женски Ден на благодарноста Ден на Денот на благодарноста, маици за печатење,

DEN 383.84
Пристапност
Во достапна форма

Womenените Денот на благодарноста Ден на печатење маици, ладно рамо ленти со долги ракави, Денот на благодарноста секси носии за жени Карактеристики : 1. Врво на модни жени. Дизајнот на V-вратот ве прави попривлечни. 3. Производство со висок квалитет. 4. Постојат модерни кратки ракави. 5. Тоа е многу мода и ве прави толку убави. Материјал : 95% полиестер 5% еластанска прилика : Дневно, покажете го случајот, метод за миење забави : Сезона за миење на машината : Пролет, лето, есенска големина : Вистинска големина Ве молиме, забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот. Содржина на пакетот : 1 компјутер Womenените блузиизирање : С големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 90см/35,43 '' ракав : 56см/22.05 '' Должина : 63см/24,80 ''. Големина : M Големина. Големина : L Големина. Големина : XL Големина. : X-LARGE US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 BUST : 105 CM/41.34 '' ракав : 59cm/23.23 '' Должина : 66cm/25.98 ''. Големина : XXL Големина : XX-LARGE US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 BUST : 110 CM/43.31 '' SLOEVE : 60 CM/23.62 '' Должина : 67 CM/26.38 '' Дознајте повеќе за облеката Lyxsbyx со посета на страницата на нашата марка. Врвови за жени со долги ракави продажба на жени, жени на Денот на благодарноста, печатени маици, ладно рамо ленти со долги ракави, секси носии за жени. Топла продажба на продажба. Стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни . направени од висококвалитетна ткаенина, се чувствува како ситно и удобно.

Главните карактеристики

Избор на клиент