• Новак
Дами Широки Блузи Бохо Плажа Маица Против Вратот Лабава Дневна Облека Маица Маица

Дами Широки Блузи Бохо Плажа Маица Против Вратот Лабава Дневна Облека Маица Маица

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Туника Блуза, Женски Врвови За Печатење Пеперутки, Женска Секојдневна Маица, Тип На Тептер Со Кратки Ракави : Печатење На Пеперутка Боја : Црна, Розова, Бела, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук,35% Полиестернеклин : V Ѓердан : должина на колкот Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Летни Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% памук, 35% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Блуза За Печатење Пеперутки, Женски Врвови За Туника За Вратот, Широки Секојдневни Маици4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Летна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Бохо Блузи, Летна Туника Блуза, Празнична Кошула На Плажа, Основни Блузи, Маица За Салон Со Кратки Ракави. Материјал-65% Памук, 35% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женски Лабави Летни Врвови, Блуза Со Маица Со Врат, Секојдневни Кошули Со Пеперутки Со Кратки Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент