• Новак
Маици Кошули За Жени Печатење Со Долги Ракави О-Вратот Пуловер Исечени Маички Кошули Розова М

Маици Кошули За Жени Печатење Со Долги Ракави О-Вратот Пуловер Исечени Маички Кошули Розова М

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Маици Кошули За Жени Печатење Со Долги Ракави О-Пуловер На Вратот Исечени Маички Кошули Розови Маици Маици За Жени Печатење Со Долги Ракави О-Пуловер На Вратот Исечени Маички Кошули Розова М.погодно е да ја носите оваа кошула за секојдневни прилики како дома, забава, канцеларија, патување, клуб, одмор и така натаму. Можете да уживате во удобноста од одличната ткаенина на овие кошули, која се чувствува удобно, пријатно, меко и лесно. Оваа кошула е добар избор како посебен подарок за вашите добри пријатели, сестри, ќерка или себеси. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент