• Новак
Женски врвови без ракави жени камизола модни графички отпечатоци лето маици Хенли Туника Теј Сина м

Женски врвови без ракави жени камизола модни графички отпечатоци лето маици Хенли Туника Теј Сина м

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Вашите секојдневни основи добиваат ажурирање со оваа стилска маица. Информација за продуктот : . -Гон : мажи. -Материјал : памук и коноп -земја на потекло : увезени. -Сезон : пролет, лето, есен. -Казија : Обичен, патување, одмор, на отворено, шопинг, датира, ноќ надвор, забава, роденден. -Иш : миење на рака во ладна вода, виси или суво. -Панак Вклучи : 1530 кошула -fit : Опуштено вклопување. -Слејви : без ракави. -Колар Тип : Хенлејсиз : С САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 96см/37,80 '' Рамената : 36см/14.17 '' Должина : 75см/29,53 '' Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 Биста : 102cm/40.16 '' Рамената : 37,5cm/14.76 '' Должина : 77cm/30.31 '' Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 108cm/42.52 '' Рамо : 39см/15,35 '' Должина : 79см : 79см /31.10 '' Големина : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 114cm/44,88 '' Рамената : 41cm/16.14 '' Должина : 81cm/31.89 '' Големина : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 120cm/47.24 '' Рамената : 43cm/16.93 '' Должина : 83cm/32.68 '' ✔ 『Материјал』 : Памук и коноп.Фамочен стил, удобно. ✔ 『натпревар』 : оди добро со шорцеви, фармерки, хеланки, џемпери или здолништа. Мода да се спари со очила за сонце, ѓердан или појас. Тоа е лесно да се сакаат сите сезони. ✔ 『Повод』 : Овие жени врвови се одлични за секојдневниот живот / носење дома / панталони / трчање / џогер / јога / плажа / училиште / случајно носење / викенд / забава / одмор / одмор.Сат за лето и пролет. ✔ 『Внимание』 : Ве молиме, проверете ги деталните големини на сликата за графикони со големина (не водичот за големина) пред да ја купите!. ✔ 『Карактеристики』 : жени со краток ракав на жени; кошула со краток ракав за жени; женски обични врвови краток ракав; Topенски краток ракав на врвот; Кратки ракави врвови жени; женски кошули; маици за жени; Кратки ракави на женски врвови; V маици со вратот за жени; Кратки ракави на женски блузи; Блуза за кратки ракави на жени; Womenените врвови; женски врвови; Концертна облека на Тејлор Свифт; плус врвови со големина за жени; Врво на тренингот за жени; Тенк за жени за жени; врвови на земјоделски култури за жени ;.

Главните карактеристики

Избор на клиент