• Новак
Наслов На Книга За Боење, Цртање Активност, Страници, 2-Пакет

Наслов На Книга За Боење, Цртање Активност, Страници, 2-Пакет

DEN 111.20
Пристапност
Во достапна форма

НАЗАД ВО БАЗИЌ. Нашата цел е да му обезбедиме на секој клиент долготрајни резерви по прифатлива цена. Од 1998 година, ние го исполнивме ова ветување и само ќе продолжиме да се подобруваме секоја година. Ние го изградивме нашиот бренд на интегритет и квалитет, така што клиентите точно знаат што да очекуваат. ПОСВЕТЕНИ НА ВРЕДНОСТИТЕ. Ние сме компанија управувана од вредност, водена од принципите на извонредност преку силен дизајн на производи по ниска цена. Нашата посветеност кон овие вредности се рефлектира во нашата посветеност на подобрување на тековните производи и развој на нови возбудливи производи за нашите потрошувачи. Ние напредуваме на имагинација, страст и лидерство. Имаме одлични производи и волја да продолжиме да растеме со очекувањата на нашите клиенти. Понудата содржи само 2 наслови без оглед на количината на нарачката поставена за оваа листа. Множеството на волумени може да варира. Нарачувањето во множители нема да ја промени добиената јачина на звук. Сликата е наменета да го прикаже типот на книга што ќе ја примате само. ОСНОВНИ КОНЦЕПТИ ЗА УЧЕЊЕ. Книгите За боење активности се одлични за деца за забава и учење дома или во училница. Уживајте во боење, загатка, лавиринт, број, или други активности!. ГОЛЕМА ЗАБАВНА КНИГА. Совршен за партиски услуги и награди. Исполнет со графити области, шарени ликови, или возбудливи активности. Задебелени линии им помагаат на малите деца да останат во линиите и да ги зајакнат формите. ВЕШТИНА ЗА ПРЕПОЗНАВАЊЕ. Совршен подарок за одмор и Божиќ за девојчиња и момчиња. Ги запознава децата со цртање и сликање, помага да се развијат фини моторни вештини, помага да се воспостави концентрација и ја подобрува координацијата рака-око. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН. Печатење со висока резолуција. Совршен за семејни и детски активности дома, училница или патување. Понудете му на вашето малечко интересна, едукативна и значајна книга.

Главните карактеристики

Избор на клиент