• Новак
Книга за Боење со морска сол: за уметници од сите возрасти

Книга за Боење со морска сол: за уметници од сите возрасти

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Боја во овие 80 забавни илустрации инспирирани од морскиот брег. Боја во овие 80 забавни илустрации инспирирани од морскиот брег. Фали прекрасни делови од бели, песочни плажи, пристаништа и чамци, како и претрупан цветни градини ќе бидете пренесени во спокојство. Почувствувајте се опуштете се и де-стрес во еден момент. Направете свој белег на оваа колекција на иконски дизајни инспирирани од крајбрежното живеење. Оваа книга содржи 80 оригинални илустрации и обрасци-тие се тотално уникатни и нема да ги најдете на друго место! Боја во овие 80 забавни илустрации инспирирани од морскиот брег. Боја во овие 80 забавни илустрации инспирирани од морскиот брег. Фали прекрасни делови од бели, песочни плажи, пристаништа и чамци, како и претрупан цветни градини ќе бидете пренесени во спокојство. Почувствувајте се опуштете се и де-стрес во еден момент. Направете свој белег на оваа колекција на иконски дизајни инспирирани од крајбрежното живеење. Оваа книга содржи 80 оригинални илустрации и обрасци-тие се тотално уникатни и нема да ги најдете на друго место!.

Главните карактеристики

Избор на клиент