• Новак
Простор Џем 80пг Боење Книга

Простор Џем 80пг Боење Книга

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Простор џем џамбо боенката доаѓа со стоечки лик на грбот. За Возраст од 3 години и повеќе. ВКЛУЧЕНИ СО КУПУВАЊЕ НА ПРОСТОР ЏЕМ БОЕЊЕ И АКТИВНОСТ КНИГА-Вклучува 80-страница Џамбо Простор Џем Боење И Активност Книга за момчиња и девојчиња со страници полни со смешни Мелодија одред слики и активности кои вашите малечки можат да боја и реши. Со џамбо боенката, вашите деца ќе добијат шанса да обојат и да ги исполнат сите смешни симпатични карактери на Тимот. Издржлив и долготраен материјал. Кул активност и книга за боење за деца кои уживаат во боење и цртање дома или училиште за играње или самостојни уметнички проекти. Кул активност и книга за боење за деца кои уживаат во боење и цртање дома или училиште за играње или самостојни уметнички проекти. ИДЕАЛНА УПОТРЕБА ЗА РАБОТНА КНИГА ЗА БОЕЊЕ ВСЕЛЕНСКИ ЏЕМ-книгата За Боење и активност За Вселенски Џем е идеален подарок или подарок на забави со цртани филмови. Насловната страница содржи шарени слики од цртани ликови што вашите деца сигурно ги знаат и кога ќе ја отворат книгата, ќе се забавуваат толку многу со активностите. Карактеристики вашите омилени ликови. Прави одличен подарок. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА КНИГА ЗА БОЕЊЕ ЏЕМ ЏАМБО-оваа едукативна работна книга за боење е изработена со врвни, висококвалитетни хартиени материјали. Боенките и работните книги за активности се одлични за децата додека поминуваат време со најблиските дома или во движење. Боење И Активност Книга.

Главните карактеристики

Избор на клиент