• Новак
Довер Искра Публикации Искра Кул Мачки

Довер Искра Публикации Искра Кул Мачки

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Подгответе се за најкул мачки наоколу. Триесет инспиративни илустрации прикажуваат љубопитни мачки кои фаќаат риби, бркаат пеперутки, си играат со топки, пловечки балони и уживаат во разиграни активности. Довер Искра Публикации Искра Кул Мачки : подгответе се за најкул мачки наоколу. Триесет инспиративни илустрации прикажуваат љубопитни мачки кои фаќаат риби, бркаат пеперутки, си играат со топки, пловечки балони и уживаат во разиграни активности. Секој динамичен цртеж ќе има креативни деца кои рикаат од возбуда. Уметник : Ноел Дален. Софтвер, 64 страници. Објавено Година : 2015. ИЗБН 978-0-486-80058-5.

Главните карактеристики

Избор на клиент