• Новак
Боја и Активност Со Боички И Боја: Блипи: Толку многу Да Се Види

Боја и Активност Со Боички И Боја: Блипи: Толку многу Да Се Види

DEN 367.84
Пристапност
Во достапна форма

Има толку многу што да се види, обои и наслика во оваа книга преполна со слики Од Блипи и неговите омилени работи..со вклучени бои и боички! Во духот на радосните видеа На youtube sensation Blippi, оваа книга за боење и сликање на 128 страници претставува неверојатна низа животни, разновидни возила за чешлање и некои основни концепти за рано учење, исто така! Постојат речиси 100 слики за деца да ги обојат или насликаат користејќи ги боичките и боите..вклучувајќи многу пози На Блипи. Боја и Активност Со Боички И Боја : Блипи : Толку многу Да Се Види! (Мек).

Главните карактеристики

Избор на клиент