• Новак
Синимоко Жени Плус Големина Врвови Кошули Со Долги Ракави Туника На Екипажот Цветни Блузи

Синимоко Жени Плус Големина Врвови Кошули Со Долги Ракави Туника На Екипажот Цветни Блузи

DEN 287.52
Пристапност
Во достапна форма

Обичен Женски Тркалезен Врат Летен Секси Градиент Цврст Редовен Женски Врв Со Долги Ракави. Карактеристики : . 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата. Сезона : Пролет, Лето. Пол : Жени. Повод : Повик, Партија. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен, Моден. должина : Редовно. Одговара : одговара точно на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1пц Жени Врвови. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. бела комода. женски летни фустани. фустан. макси фустани за жени 2023 секојдневен. миди фустани за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент