• Новак
Жени Без Прерамки Мини Фустан Цевка Без Прерамки Печатени Кратки Плисирани Фустани За Тело Улична Облека

Жени Без Прерамки Мини Фустан Цевка Без Прерамки Печатени Кратки Плисирани Фустани За Тело Улична Облека

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Женски Корсет Мини Фустан, Пеперутка Без Ракави Без Прерамки/Фустан Со Кратка Цевка со Цветен Принт. Карактеристики : . Дефинитивно убав подарок за вашето семејство, пријатели или дури и за себе. Рачно / Машинско перење И Закачување Суво. Не избелувајте. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. Големина(см)tttttt. t t Length : t65t Bust : t76пресврт : t64. Мt Length : t66t Bust : t80пресврт : t68. Lt Length : t67t Bust : t84пресврт : t72. Големина (инч)tttttt. s t Length : t25, 59 t Bust : t29, 92 пресврт : t25, 20 . Мдолжина : т25, 98 тбуст : т31, 50 пресврт : т26, 77 . Lt Length : t26. 38 t Bust : t33. 07 пресврт : t28. 35 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Сина, Жолта, Зелена. Пол : Женски. Стил : Шик. Вклучен Пакет. 1 Х Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Нашите фустани за излегување се направени од полиестер. Супер мека текстура, удобна, дише и пријателска за кожата. Карактеристика : Без Прерамки, без ракави, пеперутка/цветен принт, над должината на коленото, затворање на патент. Врвен фустан од цевка, лесен за облекување и соблекување. Дизајн : Краток фустан за тело, со прекрасна боја, што може да ги покаже вашите совршени облини на телото, уникатен шарм и чувство за мода. Натпревар : Убаво Изгледате со блејзер, стилета, сандали, рамни чевли и сл. Женските клупски фустани се одличен подарок за вашите пријатели. Повод : Мини фустан Од Корсет, погоден за секојдневно носење, ноќно излегување, матурска вечер, вечерна забава, банкет, одмор, клуб, празнични настани итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент