• Новак
Летни фустани за жени солидно тркалезно деколте А-линија колено должина на мода со краток ракав фустан Топло розова С.

Летни фустани за жени солидно тркалезно деколте А-линија колено должина на мода со краток ракав фустан Топло розова С.

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

Оваа ткаенина со должина на коленото со кратки ракави е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатна есен, зима и пролет. Со тркалезно деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул . Информации за производот : . -Материјал : шифон. -Сила должина на ракав : Должина на облека во стил на кратки ракави : Должина на коленото-Стил на вратот : Стил на деколте : А-линија-шема : цврста сезона : лето. -Пол Жена. -Казија : Обично, секојдневно. -Иш : миење на рака во ладна вода, виси или суво. -И ќе добиете : 1 Облека : S US : 4 BUST : 88 CM/34.65 '' Weist : 66cm/25.98 '' Hip : 128cm/50.39 '' Должина : 106cm/41.73 '' Големина : M САД : 6 биста : 92cm/ 36.22 '' Ваист : 70cm/27.56 '' Hip : 132cm/51.97 '' Должина : 107cm/42.13 '' 'Големина : L САД : 8 биста : 98cm/38.58' 'Waist : 76cm/29.92' 'Hip : 136cm/53.54' 'Должина : 127cm/50.00' 'Големина : xl САД : 10 биста : 104cm/40.94' 'на половината : 82cm/32.28' 'Hip : 140cm/55.12' 'Должина : 108cm/42.52' 'Големина : 2xl US : 12 Bust : 110cm/43.31 '' Ваист : 88cm/34.65 '' Хип : 146cm/57.48 '' Должина : 109cm/42.91 '' henенски летни фустани. Летни фустани за жени 2023 трендовски. Погодно е за пролет, лето, дневно слободно време, работа, датум, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици . Избор на подароци, погоден за тоа да му го дадете на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празник Подарок за збогатување на нејзината гардероба . женски фустани; Летни фустани за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент