• Новак
Фустани за жени Еднобојни Долги Ракави Обични V Вратот Чипка Лабава Фит Фустан Партија Коктел Торба Колк Фустан

Фустани за жени Еднобојни Долги Ракави Обични V Вратот Чипка Лабава Фит Фустан Партија Коктел Торба Колк Фустан

DEN 383.84
Пристапност
Во достапна форма

Супер елегантен и убав секојдневен фустан,лесен, мек, пријателски за кожата. Добро изработен фустан.Совршено покажете ги вашите облини, овој есенски фустан мора да ве натера да се истакнете меѓу другите.Brkewi Мода женски фустан е совршен избор за секојдневен дневен, училиште, партија, одмор, канцеларија, работа, дома, датум ноќ, клуб, шопинг, свадба, свадба гостин фустан, свечена, коктел, вечера. 2022 есенски фустани за жени. Материјал : 95% Полиестер+5% памук, мек, удобен, дише, пријателски за кожата, удобен за допир и носење, прави да се чувствувате добро. Овој фустан едноставен, но елегантен и елегантен, ви помага да ја покажете вашата уникатна шармантна. Нашиот Фустан Совршен За Секојдневниот Живот, Внатрешен, Надворешен, Работа, Датум И Забава. Погоден За Секоја Пригода Кон Крајот На Пролетта, Летото И Почетокот На Есента. Забелешка : Машина/ Рачно перење, не избелувајте, закачувајте или исушете ја линијата, ниско железо кога е потребно. Нашата Услуга : Фокусирајте Се На Задоволството На Купувачот,Слободно Испратете Ни Е-Пошта Ако Имате Какви Било Прашања Пред Или По Купувањето И Ние Ќе Ви Се Вратиме Во Рок Од 12 Часа.Ние Сме Посветени На Обезбедување Висококвалитетна Модна Облека За Да Ви Го Подобриме Животот.

Главните карактеристики

Избор на клиент