• Новак
Whlbf Лето Барбиепинк Фустани За Жени Плус Големина, Женски Секојдневен Печатен Џеб Без Ракави Тркалезен Фустан За Вратот

Whlbf Лето Барбиепинк Фустани За Жени Плус Големина, Женски Секојдневен Печатен Џеб Без Ракави Тркалезен Фустан За Вратот

DEN 223.84
Пристапност
Во достапна форма

Почитуван Клиент,. Добредојдовте во мојата продавница за да ги купите посакуваните производи, нашата продавница главно продава промотивни серии за женска облека со плус големина. Широк спектар на стилови, прилагодени на тековната сезона;. Добра вредност за парите, за да можете да ја потрошите најниската цена за да ги купите производите што ги сакате;. Модерен и секојдневен,погоден за различни прилики;. Удобно за носење, давајќи ви најдобро корисничко искуство;. Метод на перење : машинско перење или миење раце;. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Многу кул за носење, Нов Изглед. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Женски Фустани плус дозвола за големина 5 долари, женски летни Фустани 2023 година.

Главните карактеристики

Избор на клиент