• Новак
Струнтен женски моден летен летен лесен елек без ракави ретро цветни печати лабава резервоар големи фустани за фустани за плажа за жени

Струнтен женски моден летен летен лесен елек без ракави ретро цветни печати лабава резервоар големи фустани за фустани за плажа

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Maseенски моден летен летен лесен елек без ракави ретро цветни печати лабава резервоар, голем плажа облекување се прекрасно гледиште во фустан. Колку повеќе избори што ги имате, толку подобро можете да го носите. Ова здолниште е изработено од мека памучна ткаенина, многу лесна и супер удобна.2. Долго здолниште за жени во пролет и есен, заоблен полите, шарена шема, модерен, стилски и секси.3. Погоден за работа, бизнис, канцеларија или патувања, одмор, училиште, дури и ноќ, забава, носење на клубови.4. Печатен женски фустан од камизол со свилена ткаенина. Ова е задолжително во вашиот плакар. 5.5. Слоевит структура со ленти за рамо, дизајн на крпеница, направете модна изјава, ќе добиете 1 X женски фустан со должина 39.37''88cm/34.65''xl104cm/40.94''89cm/35.04''xxl110cm/43.31''90cm/35.43''xxl116cm/45.67'91cm/35.83''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''thxx .22''xxxxxl128cm/ 50.39''93cm/36.61''xxxxxl132cm/51.97''94cm/37.01 '' Големина : xsbust : 88cm/34.65'''l должина : 82cm/32.28'''Size : Sbust : 92cm/36.22'lenge : 86cm/33.86 ’'' ' Големина : MBUST : 96 CM/37.80'''LENGTH : 87 CM/34.25''SIZE : LBUST : 100 CM/39.37''''L должина : 88 CM/34.65''Size : Xlbust : 104cm/40.94''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''LENGTIN Xxlbust : 110cm/43.31'''l должина : 90cm/35.43''Size : xxxlbust : 116cm/45.67'''l должина : 91cm/35.83''size : xxxxlbust : 122cm/48.03''light : 92cm/36.22'size : xxxx : xxxxl 128cm/50.39''Length : 93cm/36.61''Size : XXXXXXLBust : 132cm/51.97''Length : 94cm/37.01'' Size chart : Size : XS Bust : 88cm/34.65'' Length : 82cm/32.28''Size : Биста : 92см/36.22 '' Должина : 86cm/33.86''Size : M Bust : 96cm/37.80 '' Должина : 87cm/34.25''Size : L Bust : 100cm/39.37 'Должина : 88cm/34,65'size : Xl биста : 104cm/40,94 '' должина : 89cm/35.04 '' мека и удобна ткаенина, истегната, удобност и кул. Овој суштински фустан има лабава вклопување за без напор изглед кој е подготвен за стил . Овој едноставен стил Sundress совршен за случајно лето, плажа, одмор, туризам, празник, секојдневен живот, работа, датира, вечера, забава . цветниот фустан со Фустанот на ременот ќе ве направи прекрасна и шармантна . Машинско миење ладно со слични бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент