• Новак
Ichауани фустан, дозвола лето лето жени гроздобер розово везење темперамент v-врат секси со долги ракави нетска фустан од предиво

Ichауани фустан, дозвола лето лето жени гроздобер розово везење темперамент v-врат секси со долги ракави нетска фустан од предиво

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Womenените гроздобер розово везење темперамент V-вратот секси со долги ракави нето предиво Фустан Информации за производи : Сезона : Апресинг Летодерендер : Womenенски материјал : Polyester Decoration Lace Cleting Должина : РедовенПатерски Тип : Солид, мода, кауза, винагетации : 1. Изработено е од високо квалитетни материјали, издржлив за вашиот дневно носење2. Стилскиот и модата ве прави попривлечни3. Одлично за забава, секој ден, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1pc фустан ихуани, женски фустан, дозвола лето жени гроздобер розово везови темперамент V-вратот секси со долги ракави фустан од предиво. 【Функција】 : Womenенски мини фустан/ бебешки фустан/ фустан без ракави/ ракави за ракави/ тркалез/ v врат/ женски летен фустан/ фустан со должина на коленото/ лабава фит -фустан/ здолниште со здолниште/ плетенско здолниште/ цврст фустан/. 【Уникатен дизајн】 : Фустан со краток ракав со странични џебови за жени, ракави со капаче од шут, V-врат, боемски стил, фит и проток. Совршено за дома, патување, плажа, собирање пријатели, стилски обичен фустан што е неопходен за вашата гардероба. 【Повод】 : Можете да користите патики со висок врв и тексас јакни за да го стилизирате здолништето на спортски суспендери секој ден, или можете да користите клинови или високи потпетици за елегантно да го поставите на местото на настанот. Во секој случај, мини слатки фустани на Ладис! Лабавата верзија е исто така најдобриот избор за бремени мајки . 【За големината】 : Ова е ситна големина. Совети : Ако сте помеѓу големината или имате големи гради, изберете 1-2 големина нагоре . 【Упатство за нега】 : Машината за перење, препорачајте со торба за перење. Не бели. Висат или се исушат линијата. Ниско пеглање за да се извлече брчки.

Главните карактеристики

Избор на клиент