• Новак
Женски Фустан Елегантна Женска Облека Без Ракави Трендовски Удобен Стил На Плажа Слободно Време Жени На Отворено Лето Кул Сарафан Што Дише

Женски Фустан Елегантна Женска Облека Без Ракави Трендовски Удобен Стил На Плажа Слободно Време Жени На Отворено Лето Кул Сарафан

DEN 266.40
Пристапност
Во достапна форма

Големина : S Биста : 88cm/34.65" Половината : 73cm/28.74" Должина : 84cm/33.07" Големина : M Биста : 93cm/36.61" Половината : 78cm/30.71" Должина : 85cm/33.46" Големина : L Биста : 101cm/39.76" Половината : 84cm/33.07" Должина : 87cm/34.25" големина : xl биста : 109cm/42.91" половината : 90cm/35.43" должина : 89cm/35.04" одлична удобност при носење за летните денови : летниот фустан е изработен од прекрасно мека, нежна за кожата.Променете го стилот со ремени,ѓердани,палта и покривки, совпаѓајте со потпетици или сандали за фантастичен изглед.Секојдневно секојдневно носење, домашна облека,улична облека,одмор,одмор,забава,на отворено,слободно време,работа, училиште насекаде и во секое време.®Прилика : Костум За Секојдневен, Плажа,Датира,Секојдневниот живот,Боемски Стил,Партија,Копчето Надолу Сарафан костум За Летен Одмор Плажа,Повик На Отворено,Свадба,Специјални Прилики, итн.Забелешка : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликите Пред Да Купите, Ви Благодариме За Разбирањето. Овој разноврсен и ласкав фустан лесно преминува од ден во ноќ. Стилски, Симпатичен, лесен фустан за забави, но може да се види дека ќе биде лесно да се облече ова на многу начини. Можете да го облечете со фенси накит или да бидете лежерни со некои станови!. Миди фустанот течеше и трепереше зад вас кога одевте. Летниот фустан е доволно воздушен и кул, во лето, додека шетате на плажа, можете да почувствувате како ладниот морски ветер лесно го дува летниот фустан. Многу е удобно да се носи како летен фустан или да се смрека со фенси накит за да биде работен фустан. Тоа може да биде или лежерно или пооблечено, доволно удобно за носење наоколу правејќи работи или што и да е. Ќе биде лесно да се облече ова на многу начини/различни сезони, Убаво за пролет или лето. Живописната шема на овој фустан со шема на вратот е минимална за да го привлече вниманието на носителот без да го одвлекува вниманието.

Главните карактеристики

Избор на клиент