• Новак
Синдис Дами Едноставен Замав Сарафан Жени Лабави Фустани Ладно Рамо Кафтан Сјаен Секојдневен Фустан Со Молив

Синдис Дами Едноставен Замав Сарафан Жени Лабави Фустани Ладно Рамо Кафтан Сјаен Секојдневен Фустан Со Молив

DEN 271.68
Пристапност
Во достапна форма

Дизајн : Фустан Со Маица Со Кратки Ракави, V Врат,Сјаен Печатен, Лабав Едноставен Фустан Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Материјал-Полиестер+Спандекс. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Нема Сомнение Дека Летните Месеци Бараат Шарена, Светла Гардероба!. Прилика-Дизајнот На Природата Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба Со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дома, Работа Итн.Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип На Шема : Печатена Боја : Црна,Црвена Вино,Сива,Темносина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL,2 XL,3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер+Спандекснеклин : V Ѓердан : Над Коленото Должина На Половината : Империја Должина на половината : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето ,all Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Карактеристика : Женски Сарафан На Плажа Со Кратки Ракави,Женски Фустан Со Кошула Со Висок Струк, Жени Линија Кратки Фустани4.

Главните карактеристики

Избор на клиент