• Новак
Авамо Мама И Јас Бохо Цветни Семејство Појавување Макси Фустан Блетед Империја Половината Сарафан Со Џеб

Авамо Мама И Јас Бохо Цветни Семејство Појавување Макси Фустан Блетед Империја Половината Сарафан Со Џеб

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски, Мали Девојчиња, Деца. Стил : Родител-Дете Макси Фустан Боемски Резервоар Фустан Цвеќиња Печатени Бохо Долг Фустан со Џебови. Тип На Шема : Цветни Печатени, Без Ракави, Џебови. Боја : Сино-Розова, Зелено-Розова (Опционално). Големина : Деца (XS,S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL), Возрасни (S,M, L, XL, XXL) (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 90%Полиестер 10% Спандекс. Должина : Долго, Макси. Деколте : У-Вратот(Возрасен), Вратот На Екипажот(Деца). Должина На Ракавот : Без Ракави. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Полиестерски спандекс материјали, тоа е еластична и мека ткаенина, не гледам преку. 2. Фустан со резервоар без ракави, Основен лабав фустан, дизајн со висок струк, цветно печатен, многу разубавен и шик соодветен макси фустан за мајка и ќерка. 3. Макси долг фустан За Лето, fall, датум, плажа, одмор, одмор, коктел, забава, клуб, вечер, секојдневен, секојдневен живот, работа, канцеларија, шопинг. 4. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Фустаните се продаваат одделно. Ако ви треба комплет за мама и ќерка, мора да додадете женска големина и големина на девојка една по една во вашата количка и да проверите заедно. Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . ЗАБЕЛЕШКА : СЕМЕЈНАТА ОБЛЕКА СЕ ПРОДАВА ОДДЕЛНО.Мора да додадете големина На Мајка и Дете во количката за да добиете соодветна облека. Карактеристика : Мода, Без Ракави, Цветни, Џебови, Врат Од Лажичка, Половината На Империјата, Течен Фустан Од Макси Резервоар. Соодветните фустани се одлични за повеќе Од Само Мајка и Ќерка! Обидете Се Со Тетки, Баби, Сестри, Братучеди, Пријатели и МНОГУ ПОВЕЌЕ!. Погоден за плажа,свадба,одете во црква,роденденска забава,туш за бебиња, Велигден и Денот на Мајката. Мека, дише и удобна за облека за плажа во лето. Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење,Лесен за носење ,удобен фустан.

Главните карактеристики

Избор на клиент