• Новак
Dyegold Сарафани За Жени Секојдневен Плажа-Плажа Фустани За Жени Ладно Рамо Краток Ракав Цветни Печатени Плус Големина Мини Сарафан Повик Тече Партија Фустан

Dyegold Сарафани За Жени Секојдневен Плажа-Плажа Фустани За Жени Ладно Рамо Краток Ракав Цветни Печатени Плус Големина Мини

DEN 463.84
Пристапност
Во достапна форма

Гаранција по продажбата За Овие бохо фустани за жени : ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето Материјал : овие Обоени Сарафани За Жени Секојдневни Фустани На Плажа-Плажа За Жени Ладни Рамо Кратки Ракави Цветни Печатени Мини Сарафан Со Плус Големина Секојдневен Лелеав Фустан За Забави се направени од памук И Полиестер, мек на допир, удобен и Дише за носење, лесен И издржлив, лесен за чистење И сушење, не е лесен За собирање Или деформирање, соодветната еластичност ја прави близу до вашата кожа, не премногу затегната или лабава, давајќи ви удобно искуство При носење. Политика за гаранција по продажбата : Подобни За Враќање, Враќање Или Замена.

Главните карактеристики

Избор на клиент