• Новак
Ден на независност за жени плус големина мода Американец Американски 4 -ти јули Елегантен o вратот без ракави чипка на боемски прикриен фустан шуплив фустан од мини

Ден на независност за жени плус големина мода Американец Американски 4 -ти јули Елегантен o вратот без ракави чипка на боемски

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Материјал : полиестер. Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате, благодарам!). Тежина на пакет : 230g. Големина на пакетот : 20x18x3cm, (Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.) Табела со големина : . Големина : S BUST : 100 CM/39.37 '' Должина : 87cm/34.25''Size : M Bust : 105cm/41.34 '' Должина : 88cm/34.65''Size : L Bust : 110cm/43.31 'Докумен : 89cm/35.04' 'Големина : XL биста : 115cm/45.28' 'Должина : 90cm/35.43''Size : XXL биста : 120cm/47.24' 'Должина : 91cm/35.22. '' Големина : xxxxl Биста : 130cm/51.18 '' Должина : 93cm/36.61'Size : xxxxxxl биста : 135cm/53.15 '' Должина : 94cm/37.01 '' Единствениот дизајн : Облека, екипа на вратот, околу должината на кна Само класични ленти, мек и затегнат фустан . Одлично за мојата есен/пролетна гардероба. Исто така може да го носам под палта во текот на зимата . Известување за големина : Пред, ве молиме, прочитајте ја сликата со големина на табелата од лево внимателно или мерењата на производот во производот Опис подолу . Волшебници со одлично тенок вклопување и пристојна ткаенина, привлечна свежа боја ве тера да сакате лето, сонце и плажа . прилики : фустанот е многу моден и обичен, погоден за секој ден! За секојдневно носење, секојдневно носење, датира, училиште, дом, работа, излегување, забава, клуб, матурска, свадба, плажа, летен одмор, одмор, пикник или улица.

Главните карактеристики

Избор на клиент