• Новак
Трговска марка ликовна уметност 'жолти и корални црвени лалиња' платно уметност од Кора Ниле, Бела мат, рамка од дрво

Трговска марка ликовна уметност 'жолти и корални црвени лалиња' платно уметност од Кора Ниле, Бела мат, рамка од дрво

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Yellowолти и корални црвени лалиња“ платно уметност од Кора Ниле, Бела мат, Рамка од дрво : Уметник : Кора Ниле. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Главните карактеристики

Избор на клиент