• Новак
Wynwood Studio отпечати елегантен тост пијалоци и духови Шампањско wallидно платно печатење бела метална бронза 13x19

Wynwood Studio отпечати елегантен тост пијалоци и духови Шампањско wallидно платно печатење бела метална бронза 13x19

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Дајте му на вашиот декор на домот уникатен изглед со елегантен тост од студиото „Wynwood Studio“, прекрасно дело на wallидна уметност со храна и пијалоци направено со вештина и стил од автентични уметници. Печатено со врвни мастила на висококвалитетна хартија за да се обезбеди неговиот потпис бела нијанса да се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и елегантната црна рамка го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Рамка за уметничко печатење, професионално рачно врамени во црна рамка за слики. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Главните карактеристики

Избор на клиент